Všetko o FiberShake: čo očakávať po jeho konzumácii

Všetko o FiberShake: čo očakávať po jeho konzumácii - activefibershake

Pokiaľ ste sa práve rozhodli pre FiberShake, určite sa vo vás vynára celý rad otázok v súvislosti s tým, na čo sa musíte pripraviť, s čím rátať, keď ho prvýkrát ochutnáte. Pokiaľ ste však naopak už rutinným užívateľom, ani v tom prípade nie je isté, že viete o všetko o FiberShake, o jeho účinkoch; že za dobré trávenie, chudnutie, alebo hoci aj zdravý lesk vlasov vďačíte práve FiberShake-u.

1. 👩AKO HO PRIPRAVIŤ?

  1. 1. Vymerajte do FiberShaker-u 2 dl vody, mlieka, alebo rastlinného mlieka, a pridajte obsah sáčku.

  1. 2. Shaker uzavrite vrchnákom ráznymi pohybmi ním trepte po dobu 10 sekúnd tak, aby sa tekutina riadne dotýkala až vrchnáku shaker-a a vy ste dostali nápoj bez hrudiek.

  1. 3. Nápoj môžete okamžite piť.

 1. 4. Pokiaľ by ste ho radšej konzumovali ako puding, počkajte 4 minúty, kým prospešné vlákniny nezhustnú a nevytvoria chutný, krémový dezert. 

2. 😋AKO HO KONZUMOVAŤ?

  1. 1. Pri raňajšom zhone: samostatne, ako raňajky pripravené za niekoľko sekúnd.

 1. 2.  V pokojnejších chvíľach - s trochou vylepšenia: 

  a) Čokoládovo-kokosové opojenie:  Čokoládový FiberShake si pripravte s kokosovým mliekom, pred konzumáciou posypte jeho povrch kokosovými lupienkami.
  Csokis FiberShake kókuszchips-szel
  b)  Ovsená kaša: Zmiešajte 1 sáčok FiberShake-u s vanilkovou príchuťou, 50 g ovsených vločiek a 2 dl mlieka. Za stáleho miešania zohrievajte dovtedy, kým zmes nezovrie. Dochuťte škoricou, ovocím, alebo semienkami.
  Vaníliás FiberShake zabkása

Dôležité vedieť! Po konzumácii vypite ešte jeden pohár vody, aby vlákniny ešte viac napučali, takto budete mať pocit sýtosti ešte dlhšiu dobu.

3. 👀ČO BUDETE POCIŤOVAŤ, KEĎ ZAČNETE UŽÍVAŤ FIBERSHAKE?

  1. 1. PRI PRVEJ A DRUHEJ PRÍLEŽITOSTI
   Pokiaľ nie ste zvyknutí na pravidelný príjem vlákniny, môže sa stať, že  prvé 2-3 dni budete pozorovať isté zmeny súvisiace s trávením.

   Doteraz hladujúce prospešné baktérie sa totiž dostanú konečne k živinám, čo je sprevádzané zvýšenou tvorbou plynov a iným prejavmi tráviaceho procesu.

   Obávať sa však netreba, je to znak toho, že napravenie črevnej flóry sa začalo.

   Akonáhle si prospešné baktérie vo vašej črevnej flóre zvyknú na pravidelnú konzumáciu správneho množstva vlákniny, opäť sa vytvorí zdravá rovnováha. Následne spomínané príznaky taktiež ustanú a ostane iba pocit komfortu zo správne fungujúceho trávenia.  
 1. 2. PRI DLHODOBOM POUŽÍVANÍ
  Vďaka tomu, že prospešné vlákniny odstraňujú usadeniny z tenkého a hrubého čreva, môžu dlhodobo ustať aj možné pocity diskomfortu, ktoré ste pred časom na sebe pozorovali. Ide najčastejšie o problémy vyplývajúce z nadúvania. Rovnováha črevnej flóry sa môže upraviť.

4.🍃 ČO A PREČO SME VLOŽILI DO FIBERSHAKE-U?

   1. 1. Šupky zo semien skorocelu:
    a) Vďaka vysokému obsahu vlákniny predstavujú uhľohydráty s pomalým vstrebávaním, takže počas trávenia pomáhajú udržiavať stabilnú hladinu krvného cukru.
    b) Nakoľko vlákniny odstraňujú odpadové látky, vďaka prečisteným črevám sa živiny z konzumovanej potravy ľahšie zúžitkujú, takže zlepšujú trávenie.
    c)  Zabezpečujú pocit sýtosti, takže môžu byť prospešným spoločníkom aj pri chudnutí, navyše upokojujú sliznicu a viažu žalúdočné kyseliny.

   1. 2.  Prírodné sladidlá:
    Vďaka erythritolu a stévii prijímate také sladidlá prírodného pôvodu, ktoré možno konzumovať bez vedľajších účinkov a nepríjemnej pachute, navyše obsahujú 0 kcal vstrebateľných uhľohydrátov - sacharidov.

   1. 3.  Oxid kremičitý (silicium dioxide):
    Zohráva dôležitú úlohu pri raste a pevnosti vlasov a nechtov, podieľa sa aj na sviežom vzhľade pokožky. Okrem toho ešte zlepšuje cirkuláciu lymfy a prospešne vplýva aj na črevá.

   1. 4.  Inulín:
    Inulín predstavuje prebiotikum, ktoré je nepostrádateľné pri udržiavaní prospešných baktérií pri živote - čiže probiotík, ktoré vyživujú bunky tenkého čreva,.

  1. 5. Srvátkové proteíny - bielkoviny:
   Bielkoviny predstavujú jedno z 3 hlavných živín - okrem uhľohydrátov a tukov, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej stavby kostí a svalstva. Srvátkové proteíny sú jedny z najlepšie zúžitkovateľných bielkovín. Okrem toho, že obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny a proteínové stavebné prvky, nevyhnutné pre ľudský organizmus.


  Pevne veríme, že tento stručný súhrn informácií bude pre vás užitočný. V prípade akýchkoľvek otázok nás s dôverou kontaktujte prostredníctvom e-mailu, alebo Instagramu!🙂

  🤩Ďakujeme, ak sa s nami podelíte so svojime skúsenosťami, ktoré netrpezlivo očakávame!

  Sledujte nás na Instagrame!

  Sledujte nás na Instagrame, ak nechcete premeškať novinky.

   

  Košík

  Zatvoriť