Často kladené otázky

Čo je Activé FiberShake?
FiberShake je vlákninový shake s jedinečnou, ocenenou receptúrou s vysokým obsahom bielkovín, priateľskou k črevnej flóre, ktorý sme vytvorili s cieľom pomôcť osobám žijúcim zdravým životným štýlom. Je pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd, veľmi chutný a jeho obsah vlákniny vyvoláva pocit sýtosti na celé hodiny. Jedna dávka poskytuje tretinu dennej potreby vlákniny.
Ako chutí FiberShake?
FiberShake je teraz dostupný v 8 rôznych príchutiach, takže každý deň môžete začať s inou pochúťou.

🍫Chocolate: Do čokoládového FiberShake sme pridali veľa belgického kakaa, aby bol naozaj chutný. Väčšinou sa prirovnáva k veľmi kakaovému pudingu. Toto je naša najobľúbenejšia príchuť. 🥰

🍦Vanilla: Elegantná vanilková chuť, krémová konzistencia pudingu pôžitok bez výčitiek. Skutočná klasika, ako tie “malé čierne” šaty v skrini.

☕Caramel frappe: Skutočná káva arabica pobláznená trochou karamelu. Chuťovo sa vyrovná káve Frappuccino, čo sa však výživovej stránky týka, vysoko ju prevyšuje. 😉 Pokiaľ milujete kávu, zamilujete si aj toto.

🍎Cinnamon apple pie: Nebudeme zahovárať, táto príchuť rozdeľuje tábor našich fanúšikov. Sú takí, ktorí ju milujú, ale nájdu aj takí, ktorí ju nedokážu zjesť. Nemôžeme ju nechať bez povšimnutia. Pokiaľ máte v obľube škoricovo-jablkové sladkosti, v tom prípade bude toto práve vaša príchuť.

🧂🍬Salted caramel: Jedna z najzaujímavejších príchutí doteraz, najslanšia príchuť na palete produktov FiberShake.😍 Opojné stretnutie božského karamelu a skutočnej morskej soli.🤩

🍌Chocolate-banana: Ako môže byť hustý, krémový čokoládový puding ešte lahodnejší? Samozrejme, pridaním banánu!

🥜Peanut butter: Pripravuje sa zo skutočného arašidového masla v prášku, takže je to podobné, ako keby ste pili tekuté arašidové maslo, ibaže tu jedna dávka obsahuje iba 136 kcal. Zvykneme spomínať, že najobľúbenejšou príchuťou je čokoládová, ale táto arašidovo-maslová je zase najlepšia.😍

🍓Strawberry: Prvou ovocnou príchuťou nemôže byť nič iné, ako omamné JAHODY.🤩 My máme sezónu jahôd po celý rok, pretože tu máme pocit, akoby sme popíjali jahodový koktejl.😋.
Akú má konzistenciu?
To závisí iba od vás🤗
Uplynutím jednej minúty dostanete hustú konzistenciu pripomínajúcu kakao, avšak po 4 minútach sa zmení už na puding.
Sami sa môžete rozhodnúť, na ktorú príchuť máte náladu!
Kedy mám FiberShake piť (alebo jesť🙄)?
Na raňajky:Vypite shake cestou do práce, alebo si ho vložte do tašky a popíjajte v kancelárii počas čítania raňajších e-mailov.

Na desiatu: Ak máte pocit, že obed, alebo večera sú ešte veľmi ďaleko. Alebo vás iba práve prepadla chuť na niečo, no zdravie je vám prednejšie.

Na večeru: V prípade diéty s nízkym obsahom uhľohydrátov je veru otázka sýtej večere hotovým hlavolamom. Práve z toho dôvodu predstavuje FiberShake dokonalé riešenie. Okrem iného sme z receptúry vybrali energizujúcu guaranu, takže okrem kávových príchutí už ani jeden FiberShake neobsahuje kofeín.
Mám ho piť s vodou, alebo mliekom?
Z dôvodu, aby ste mohli mať FiberShake poruke skutočne kdekoľvek a kedykoľvek, vytvorili sme ho tak, aby mal lahodnú chuť aj pri príprave s vodou.

Pripravený s mliekom je trochu sladší a krémovejší, ak máte radšej menej sladké chute, viac vám bude chutiť s vodou.😋

Extra tip: Použite ľadovú vodu, mlieko, alebo rastlinnú náhradu mlieka. Podľa nás je tak najchutnejší.🤤
Koľko kofeínu obsahuje FiberShake?
Ak zvolíte nekávovú príchuť, tak neobsahuje žiadny kofeín.😊

☕ Príchuť caramel-frappe však obsahuje pravú kávu. Celkovo ide o 50 mg kofeínu v jednej dávke FiberShake.

Pre porovnanie, pohár latte obsahuje približne 80 mg kofeínu.
Ako vás FiberShake zasýti?
Prospešné vlákniny nasiaknu tekutinou a dodajú vám pocit sýtosti na celé hodiny.
Potrebuje k tomu aj šejker?
Nie nevyhnutne, ale je veľmi užitočný a myslíme si, že je to naozaj krásny doplnok, vďaka ktorému bu pitie shake-u potešením.
Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, aby bol vaším verným spoločníkom po celé roky a nemá žiadne vnútorné hrany, takže sa dá ľahko udržiavať v čistote. Navyše je vhodný aj do umývačky riadu.
Prečo sa odporúča následne vypiť pohár vody?
Vlákniny vo FiberShake napučia vplyvom pridanej tekutiny.Čím viac tekutín po konzumácii FiberShake vypijete, tým dlhšie vás zasýti.😋
Môžete schudnúť pomocou FiberShake?
Samozrejme, FiberShake sám o sebe nie je zázračným prípravkom, ale podľa nás je skvelým pomocníkom pri diéte s nízkym obsahom uhľohydrátov, keďže jedna dávka obsahuje aj pridaním 1 g cukru iba 5 g „vstrebateľných“ sacharidov.

Okrem toho pri chudnutí hrá veľkú úlohu stav črevnej flóry a na jej stave sa vo veľkej miere podieľa najmä výživa bohatá na vlákninu, takže samotné chudnutie a vláknina spolu úzko súvisia. 😉
Prečo obsahuje FiberShake 1 g cukru v každej dávke?
Keď sme prišli s nápadom FiberShake, vedeli sme, že absolútne nechceme používať umelé sladidlá.🍃

Okrem toho bolo pre nás tiež veľmi dôležité, aby ste pri jeho konzumácii dostali skutočne kompletný chuťový zážitok.🍨

Dôvod, prečo sme okrem stévie a erythritolu pridali aj 1 g cukru, je ten, že robí obrovský rozdiel v chuti, v porovnaní s tým predstavuje iba 4 kcal navyše.

Vďaka 10 g vlákniny však ani toto minimálne množstvo cukru nespôsobuje problémy, pretože vlákniny pomáhajú udržiavať hladinu cukru v krvi stabilnú.😊
Je balenie FiberShake-u recyklovateľné?
ÁNO!😊 Ochrana životného prostredia je pre nás mimoriadne dôležitá, preto krabicu FiberShake-u vyrábame z recyklovateľného papiera.♻

🌳Používame výlučne iba papier s certifikátom FSC, takže drevo pochádza z lesov, ktoré boli kontrolované a certifikované na základe správnych sociálnych, ekonomických a environmentálnych noriem. Tieto stromy sa vysádzajú výlučne preto, aby bolo drevo z nich použité na výrobu papiera.

Krabicu môžete pokojne vložiť do koša na triedený odpad, ale môžete ju recyklovať aj inými kreatívnymi spôsobmi.⬇

Sú takí, ktorí ju využívajú na odkladanie kociek stavebnice lego👦, ale napríklad jedna naša zákazníčka, ktorý pracuje ako manikérka, nám tiež s radosťou oznámila, že krabica FiberShake má ideálnu veľkosť na odkladanie štetcov, ktoré používa pri práci.😉
Môžu ho konzumovať diabetici a osoby s inzulínovou rezistenciou?
Medzi našimi zákazníkmi nájdete aj niekoľko diabetikov a osoby trpiace inzulínovou rezistenciou, ktorí konzumujú FiberShake.

V závislosti od príchute obsahuje 1 dávka FiberShake približne 4 gramy vstrebateľných uhľohydrátov. Na základe spätnej väzby zákazníkov to vďaka 10 g vlákniny nespôsobuje náhle výkyvy hladiny cukru v krvi.

Pokiaľ trpíte IR, môžete po konzultácii so svojím lekárom, alebo dietológom, zaradiť božský FiberShake ako súčasť hlavného jedla, alebo hoci aj desiaty, a to aj vo forme pudingu, ale môžete z neho urobiť koláčik z mikrovlnky alebo dezert v pohári.

Pokiaľ ho nepripravujete s vodou, pripočítajte aj obsah uhľohydrátov v použitom rastlinnom nápoji! Ak ho pripravujete s mliekom, pre istotu ho počítajte ako „rýchle“ CH. 🤗
Od koľkých rokov sa odporúča? Môžu ho konzumovať aj deti?
Vzhľadom na to, že FiberShake obsahuje množstvo vlákniny a bielkovín, ktoré prekračuje odporúčanú dennú dávku v prípade detí, jeho konzumáciu pre deti mladšie ako 12 rokov neodporúčame.
Môže sa FiberShake konzumovať počas tehotenstva?
Vo FiberShake používame iba prírodné sladidlá, takže neobsahuje aspartám, sukralózu, acesulfám ani iné syntetické sladidlá. Z tohto dôvodu a kvôli vysokému obsahu vlákniny máme medzi zákazníkmi veľa budúcich mamičiek.

Jediné, čo môže vyvolať nejaké otázky, je obsah kofeínu v káve ☕ v príchutiach caramel frappe a limitované pumpkin spice latte.

Kávové príchute obsahujú 50 mg kofeínu na jednu dávku FiberShake. Pre porovnanie, pohár latte obsahuje približne 80 mg kofeínu. Ak máte výhrady ku konzumácii kávy/kofeínu počas tehotenstva, odporúčame príchute 🍫chocolate, 🍌chocolate-banana, 🍦vanilla, 🥜peanut butter, 🍓strawberry a 🧂🍬salted caramel, pretože tieto neobsahujú kofeín.
Môže sa FiberShake konzumovať počas dojčenia?
Medzi našimi zákazníkmi je viacero dojčiacich mamičiek. Jediné, čo môže vyvolať nejaké otázky, je obsah kofeínu v káve ☕ v príchutiach caramel frappe a limitované pumpkin spice latte.

Kávové príchute obsahujú 50 mg kofeínu na jednu dávku FiberShake. Pre porovnanie, pohár latte obsahuje približne 80 mg kofeínu.

Ak máte výhrady ku konzumácii kávy/kofeínu počas tehotenstva, odporúčame príchute 🍫chocolate, 🍌chocolate-banana, 🍦vanilla, 🥜peanut butter, 🍓strawberry a 🧂🍬salted caramel, pretože tieto neobsahujú kofeín.
Môžu osoby s intoleranciou laktózy konzumovať FiberShake?
Jedna dávka FiberShake obsahuje celkovo 1 g laktózy. Pre porovnanie, 2 dl mlieka obsahuje približne 10 g laktózy.🥛

Dobrou správou je, podľa spätnej väzby od našich zákazníkov s intoleranciou laktózy 1 g laktózy im nespôsobuje žiadne problémy.🙏

To samozrejme závisí od individuálnej citlivosti.
Môžu FiberShake konzumovať osoby s citlivosťou na mliečne bielkoviny?
Obsah bielkovín vo FiberShake tvoria srvátkové proteíny, takže osoby trpiace intoleranciou na kazeín ho nemôžu konzumovať.🥛

Usilovne pracujeme na vegánskej verzii, oplatí sa prihlásiť na odber našich newsletterov, noviniek.💌
Ako dlho trvá doručenie?
Objednávky sú doručené spravidla do 2-3 pracovných dní. Vašu objednávku doručíme prostredníctvom kuriérskej služby GLS.

V deň doručenia vám GLS pošle e-mailom a formou SMS presný čas doručenia a telefónny kontakt na kuriéra, aby ste ho mohli kontaktovať v prípade, že vám do toho niečo príde.

Doručovanie prebieha v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00.
Aké sú náklady na doručenie?
Na území Slovenskej republiky:

GLS: pri objednávke v hodnote 0 - 64,99 € je cena dopravy 3,90 €

pri objednávke nad 65 € je doručenie zdarma

Dobierka: 1,00 €

Klasická forma platby za objednávku. Za zásielku zaplatíte v hotovosti pri preberaní od kuriéra.
Objednával by som do zahraničia. Je to možné?
Kontaktujte: slovakia@activefibershake.com
Ako môžem zaplatiť?
  • Kreditná karta/banková karta
    Akceptujeme vašu kreditnú kartu aj vašu bankovú kartu (napr. MasterCard, VISA, American Express).

    Za platby kreditnou/debetnou kartou si neúčtujeme dodatočné poplatky. Objednávku spracujeme okamžite a údaje o vašej bankovej karte sú spracované bezpečne.

  • Platba na dobierku
    Balíček si môžete objednať aj na dobierku.

    To znamená, že hodnotu svojho balíka uhradíte u kuriéra pri preberaní balíka a nie pri zadaní objednávky. Môžete to urobiť v hotovosti, alebo dokonca aj kartou. Poplatok za dobierku: 1,00 €.

Sledujte nás na Instagrame!

Sledujte nás na Instagrame, ak nechcete premeškať novinky.

 

Košík

Zatvoriť