Ktorú príchuť FiberShake si vybrať?

Ktorú príchuť FiberShake si vybrať? - activefibershake

Pokiaľ ste ešte nevyskúšali FiberShake, pred prvým nákupom sa môžete stretnúť s nerozhodnosťou pri výbere. Ktorú príchuť FiberShake si vybrať? Nie je ľahké rozhodnúť sa, no netreba sa báť, my vám s výberom pomôžeme.🙂

Chocolate FiberShake

V roku 2018 sme začali práve touto príchuťou. Pokiaľ milujete čokoládové sladkosti, týmto výberom trafíte do čierneho. Poriadna dávka belgického kakaa v sebe ukrýva aj štipku morskej soli, ktorá ešte viac zvýrazní charakteristickú chuť kakaa.

Kakao, okrem mnohých už i tak pozitívnych vlastností, uvoľňuje v mozgu serotonín, takže vaša nálada sa zlepší takmer okamžite. Možno práve toto je dôvodom, prečo je čokoládová príchuť najobľúbenejšia.

Tip: Ak ste skutočným gurmánom, pobláznite svoj shake trochou morskej soli a škorice, aby ste dosiahli ešte výraznejší chuťový zážitok.

Csokis FiberShake

Cinnamon Apple Pie FiberShake

Brutálne škoricová pochúťka pre tých, ktorí majú radšej sladšie príchute. Je to chuť, ktorá najviac rozdeľuje našich zákazníkov. Alebo ju niekto veľmi miluje, alebo nie. Dokonca aj rady našich kolegov rozdelila na dva tábory. 😊 S touto príchuťou sa spája aj jeden activé príbeh: Bálint, ktorý príchuť stvoril, ňou nebol veľmi nadšený, no jeho kamarát, ktorý mimochodom celý čas hral rolu ochutnávača, mu pohrozil: pokiaľ nebude v ponuke jablkovo - škoricová príchuť, už nikdy sa s ním nebude rozprávať.

Oproti začiatkom ide o jedinú príchuť, ktorá obsahuje guaranu. Guarana je brazílska rastlina obsahujúca kofeín. Na rozdiel od normálnej kávy sa však tento kofeín vstrebáva pekne pomaly a rovnomerne. Mimochodom, ide dokopy o 20 mg kofeínu v každej dávke FiberShake-u. Pre porovnanie, jedna šálka kávy s mliekom obsahuje približne 80 mg kofeínu.

Tip: Pripravte ho so 150 ml mlieka alebo rastlinnej náhrady mlieka a počkajte 10 minút, aby získal príjemnú textúru pripomínajúcu puding. Ozdobte niekoľkými plátkami jablka a orechmi. Rovnako mu pristane aj štipka škorice navyše. 😊

Cinnamon apple pie FiberShake

Chocolate-banana FiberShake

Všetky dobré vlastnosti FiberShake-u s čokoládovou príchuťou, doplnené božskou chuťou banánov. Jeho stvorenie bolo inšpirované sladkosťou namočenou do čokolády. Spojenie chutí, ktoré sa nezunuje nikdy, a ktoré si doprajeme najradšej ako studený puding.

Tip: Pokiaľ ho konzumujete ako puding, pridajte niekoľko plátkov banánu. Ak ho chcete konzumovať radšej vo forme shake-u, vynikajúco sa k nemu hodí plátok banánového chlebíka. 

prichute-choco-banana

Vanilla FiberShake

Vanilka je nepochybne kráľovnou korenín, elegantná klasika, ktorú nemožno nemilovať. Pokiaľ obľubujete sofistikované, jemné príchute, v tom prípade sme FiberShake s vanilkovou príchuťou vymysleli pre vás. Hodí sa k nej takmer každá chuť, práve preto si môžete svoje raňajky doplniť rôznym ovocím, semienkami, alebo hoci aj granolou.

Tip: Zmixovaním s mrazeným ovocím dokážete vykúzliť vynikajúci osviežujúci letný dezert.

Vaníliás FiberShake

Caramel frappé FiberShake

Pri vytvorení FiberShake s príchuťou karamelového frappé sme mali jeden cieľ. Vytvoriť frappé nášho obľúbeného reťazca kaviarní, ibaže v zdravej a diétnej verzii. Skutočná káva arabica pobláznená trochou karamelu…hmm, božské. Nie náhodou je táto príchuť jednou z najobľúbenejších.

Vzhľadom na to, že sa vyrába so skutočnou kávou arabica, každá jedna dávka FiberShake obsahuje taktiež 50 mg kofeínu. Pre porovnanie, jedna šálka kávy s mliekom obsahuje približne 80 mg kofeínu.

Tipp: Podľa nás poskytne najlepší pôžitok, ak sa pripravuje so studeným mliekom, alebo rastlinnou náhradou mlieka.

Caramel frappés FiberShake

Salted Caramel FiberShake

Keď sme sa rozhodli, že salted bude ďalšou príchuťou, domnievali sme sa, že jej vývoj nebude predstavovať veľkú výzvu. 👩‍🍳

Z príchute caramel frappé vyberieme kávu arabica☕👎 a namiesto nej pridáme trochu morskej soli.🧂👍

Jednoduché ako facka, žiadna veľká vec 😏. No, zmýlili sme sa a poriadne.

Toto je konečná, 5. verzia. Pokusy sme vykonávali celé mesiace a prakticky výsledný produkt nemá nič spoločné s pôvodnou príchuťou caramel frappé. Podľa nás sa to množstvo práce vyplatilo, pretože toto je doteraz jedna z najšpeciálnejších (a podľa nás najchutnejších) príchutí. 😋Najslanšia príchuť palety FiberShake, pripravená so skutočnou morskou soľou,🧂 takže poskytuje špeciálny chuťový zážitok. Odporúčame pre ozajstných gurmánov.Peanut Butter FiberShake

Pre milovníkov arašídového masla je takmer povinnou výbavou. Je pripravený s práškom zo skutočného arašídového masla, takže máte pocit akoby ste ho pili, no obsahuje iba 136 kcal. Pokiaľ však obľubujete skôr textúru pudingu, tak pre vás máme skvelú správu: vďaka arašídovému maslu sa práve tento FiberShake zahustí najviac. Máme vo zvyku vtipne poznamenať, že čokoládová príchuť je síce medzi zákazníkmi najobľúbenejšia, no táto je zase najlepšia.

Tip: Poskytuje dokonalý chuťový zážitok aj samotný, no ak máte radi zmes rozdielnych textúr, tak navrch pridajte niekoľko pražených arašídov, alebo niekoľko kvapiek roztopenej varovej čokolády.

prichute-pinet-butter

Strawberry FiberShake

🍓Prvá ovocná príchuť nemôže byť nič iné, ako omamné JAHODY. 🤩

Kráľovná ovocia, symbol leta, už aj vo FiberShake! Neexistuje dezert, ktorý by sa nemohol ešte viac vystupňovať niekoľkými jahodami, dokonale sa hodia ku všetkému. Sladký, krémový a nádherne červený.

Očarujúcu farbu FiberShake s jahodovou príchuťou dáva cviklový prášok, na dochutenie sme použili výlučne prírodnú jahodové arómu, takže ani táto príchuť neobsahuje žiadne syntetické zložky. Výlučne 100% prírodný jahodový zázrak.

My máme sezónu jahôd po celý rok, pretože tu máme pocit, akoby sme popíjali jahodový koktejl, alebo si pochutnávali na obľúbenom jahodovom pudingu. 😋

Tip: My ho milujeme hlavne ako jahodovú zmrzlinu.🍓🍦Iba zmixujte mrazené jahody so studenou tekutinou. Pravý letný zážitok, kdekoľvek, kedykoľvek. 😎 Pripravte ho so studeným mliekom alebo rastlinnou náhradou mlieka, a výsledkom bude osviežujúci jahodový koktejl výraznej červenej farby.

Veríme, že toto krátke zhrnutie vám pomôže pri výbere tej správnej príchute.

Ďalšie články na tému #

Sledujte nás na Instagrame!

Sledujte nás na Instagrame, ak nechcete premeškať novinky.

 

Košík

Zatvoriť